Košarka

• Košarka

[VIDEO] Curry ob zvoku sirene za 3, Warriors že ob polčasu ponižali prvake

Praznični dan v ZDA (dan Martina Luthra Kinga) je bil v ligi NBA dan za veliki derbi med Golden State Warriors in Cleveland Cavaliers, ki pa so ga z veliko lahkoto dobili prvi - s 126:91.

• Košarka

[VIDEO] Dončić blizu trojnega dvojčka in znova MVP kroga v Evroligi!

Luka Dončić je drugič v mladi karieri postal MVP kroga v Evroligi! Prvič mu je to uspelo 21. decembra, ko je z bleščečo predstavo proti Bambergu postal celo najmlajši najkoristnejši igralec kroga v zgodovini najelitnejšega evropskega košarkarskega tekmovanja. V drugo mu je to uspelo z igro proti znamenitemu Maccabiju.

• Košarka

[VIDEO] Miami brez odgovora na razigrana zvezdnika Milwaukeeja

Košarkarji Miami Heat so v severnoameriški ligi NBA gostovali pri Milwaukee Bucks. Gostitelji so zanesljivo slavili zmago s 116:108, prvi strelec domačih je bil Jabari Parker s 24 točkami. Pri gostih, ki so izgubili še četrtič zapored, skupno pa desetič na zadnjih 11 tekmah, sta bila najboljša Goran Dragić in Hassan Whiteside s po 19 točkami.

• Košarka

[VIDEO] Letalo z Dragićem zdrsnilo na pristajalni stezi

Košarkarji Miami Heat, katerih prvi strelec je slovenski zvezdnik severnoameriške lige NBA Goran Dragić, so imeli srečo v nesreči. Letalo, s katerim so košarkarji vročice pripotovali v Milwaukee, je namreč po pristanku med vožnjo proti letališki stavbi zdrsnilo na pristajalni stezi. Iz moštva so prek Twitterja sporočili, da nihče ni poškodovan.

• Košarka

[VIDEO] Philadelphia ob sireni porazila Kratkohlačnike

New York Knicks, katerih član je tudi Slovenec Saša Vujačić, so v severnoameriški košarkarski ligi NBA gostovali pri Philadelphia 76ers. Pri gostiteljih se je izkazal T.J. McConnell, ki je ob pisku sirene zadel za razburljivo zmago z 98:97, njihovo 11. to sezono. Pri New Yorku je bil prvi strelec Carmelo Anthony z 28 točkami, Vujačić ni igral.

• Košarka

Vujačićeva tekma sezone, a nov poraz New Yorka

Ekipa severnoameriške košarkarske lige NBA New York Knicks je v noči na torek izgubila proti New Orleans Pelicans s 96:110. Saša Vujačić je za New York odigral deset minut in v tem času vknjižil osem točk in podajo.

• Košarka

Goran Dragić najboljši strelec Vročice, ekipa vseeno brez možnosti

Košarkarji Miami Heat so zabeležili nov prepričljiv poraz. Na gostovanju pri Clippers v Los Angelesu niso imeli nobenih možnosti za uspeh, saj so že na začetku tretje četrtine zaostali za več kot dvajset točk. Slovenski reprezentant Goran Dragić je bil s 24 točkami najboljši strelec ekipe.

• Košarka

[VIDEO] Vkrcajte se na let številka Dončić 7!

V obračunu dveh najboljših ekip v Evroligi, so na svoj račun znova prišli slovenski ljubitelji košarke. Luka Dončić se ni ustrašil izziva in k zmagi Reala prispeval velik delež. Sredi druge četrtine je poskrbel tudi za potezo tekme, a koš žal ni obveljal, ker je bila že pred tem nad 17-letnikom storjena osebna napaka.

• Košarka

[VIDEO] Westbrook ne popušča, s 17. trojnim dvojčkom porazil Denver

V severnoameriški košarkarski ligi NBA je spet blestel Russell Westbrook, ki je bil s sedemnajstim trojnim dvojčkom v sezoni najbolj zaslužen za zmago ekipe Oklahoma City Thunder proti Denver Nuggets s 121:106. Nekdanji slovenski reprezentant Saša Vujačić ni igral za New York Knicks ob porazu s 109:123 v Indianapolisu.

• Košarka

[VIDEO] Dragić po "ravsu" z nasprotnikom predčasno pod prho

Goran Dragić je v severnoameriški košarkarski ligi NBA s svojo ekipi Miami Heat tokrat gostoval pri Los Angeles Lakers. Jezerniki so zmagali s 127:100, Dragić je odigral 22 minut tekme, preden ga je sodnik izključil zaradi ravsa z Jordanom Clarksonom v tretji četrtini, v tem času pa je dosegel 16 točk ter po tri skoke in podaje.

• Košarka

[VIDEO] Prvaki se krepijo, v Cleveland se seli "ostrostrelec"

Košarkarji Detroit Pistons so v severnoameriški ligi NBA v domači dvorani gostili Charlotte Hornets in slavili zmago s 115:114, potem ko so sodniki razveljavili koš Marca Belinellija ob pisku sirene, ker je bil malenkost prepozen. Prvaki severnoameriške košarkarske lige NBA Cleveland Cavaliers dobili okrepitev.

• Košarka

[VIDEO] italijanski navijač napadel hrvaškega reprezentanta

Na tekmi Fibine lige prvakov med italijanskim Dinamom Sassarijem in grškim AEK, je navijač ob igrišču skoraj zakuhal vsesplošni pretep. Roko Leni Ukić je stal tik ob tribuni, ko ga je s hrbta odrinil gledalec.

• Košarka

[VIDEO] Dragić zmagoslavno iz Sacramenta, Chicago porazil oboleli Cleveland

Košarkarji Miami Heat so v severnoameriški ligi NBA gostovali pri Sacramento Kings in zmagali s 107:102. Slovenski zvezdnik Vročice Goran Dragić je v 30 minutah k zmagi prispeval 19 točk, skok in sedem podaj. Prvi strelec Miamija je bil sicer Tyler Johnson s 23 točkami.